Asociacija „Jaunimo iniciatyvinė grupė“
Radote klaidą ir norite padaryti pasaulį geresnį? Pažymėkite ją pele ir paspauskite Ctrl+Enter. Ačiū! ©

Akcijos „Jaunimas prieš terorą 2011“ iškilmingas uždarymas

Data: 2011-12-21
Vieta: Tautinių bendrijų namai (Raugyklos g. 25)
Laikas: 19:00

Septinta kasmetinė tarptautinė akcija „Jaunimas prieš terorą“ jau beveik baigėsi — „beveik“, kadangi šių metų akcijos rėmuose įvykusi paroda „ARTERORAS“, po ilgos kelionės grįžo į Lietuvos sostinę papildyta naujais darbais, sukurtais jaunimo iš skirtingų Lietuvos miestų.

Pradinę ekspoziciją sudarė 10 jaunųjų meninkų (Natalijos Selinos, Aleksandro Nazimovo ir Viliaus Kiškio) darbų, kurie ir buvo eksponuojami Vilniuje. Per trys mėnesius paroda aplankė kelis Lietuvos miestus — Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir Visaginą:

  • rugsėjo 19—24 d.d. paroda aplankė Visagino bibliotekos meninę galeriją (Sedulinos g. 14/3);
  • paskui, spalio 3—8 d.d., ji buvo eksponuojama vidurinėje „Santarvės“ mokykloje, Šiauliuose (Vytauto g. 113);
  • vėliau, spalio 10—15 d.d. — Klaipėdoje, „Aitvaro“ gimnazijoje (Paryžiaus Komunos g. 14);
  • spalio 17—22 d.d. paroda „ARTERORAS“ buvo pristatyta Kaune, Dobužinskio estetinio lavinimo centre.

Grįžusi į Vilnių, paroda aplankė tris mokyklas — „Ateities“ vidurinę mokyklą, S. Kovalevskajos vidurinę mokyklą ir „Juventos“ gimnaziją.

Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems, prisijungusiems prie tokios parodos „kelionės“, papildžiusiems ekspoziciją savo darbais, tiems, kas palaikė ir padėjo įgyvendinti jaunųjų meninkų idėją.

Kiekviename aplankytame mieste ekspozicija buvo papildyta vietinio jaunimo sukurtais darbais. Viso buvo gauta virš 30 darbų, iš kurių išrinkti 15 geriausių, o iš jų, jau iškilmingo parodos uždarymo metu, bus atrinkti trys geriausieji, kurių autoriams bus įteiktos parodos partnerio — kūrybinių prekių parduotuvės „Meno mūza“ — įsteigtos dovanos. 

Parodos uždarymas įvyks gruodžio 21 d. 19:00 val. Tautinių bendrijų namuose (Raugyklos g. 25, Vilnius).  Parodos metu bus pristatyti visi parodą papildę darbai bei paskelbti trys nugalėtojai, kuriems bus įteiktos parodos partnerio dovanos, o taip pat bus įteiktas „žiūrovų simpatijų prizas“. Įėjimas laisvas, visi norintieji yra kviečiami dalyvauti!

Be to, renginio metu svečių laukia šventinės vaišės — juk Kalėdos jau visai čia pat!