Asociacija „Jaunimo iniciatyvinė grupė“
Radote klaidą ir norite padaryti pasaulį geresnį? Pažymėkite ją pele ir paspauskite Ctrl+Enter. Ačiū! ©

Europos jaunimas Lietuvoje

Data: 2011-09-22 — 2011-09-25
Vieta: Viešbutis „Grata Hotel“ (Vytenio g. 9/25)

Kasmetinės akcijos ašis — tarptautinis jaunimo iš skirtingų Europos šalių visuomeninių organizacijų forumas, kuris šiemet įvyks rugsėjo 22–25 d.d. viešbutyje „Grata Hotel“.

Atvykę jaunieji lyderiai dalyvaus rugsėjo 23 d. vyksiančioje konferencijoje „Daugiakultūriškumas: terorizmo katalizatorius“, o tos dienos vakare tarp kitų žiūrovų pamatys trumpametražius jaunimo sukurtus filmus socialine tematika kino festivalyje „KinoKolor“. Rugsėjo 24-25 d.d. dalyviams iš kitų šalių bus organizuotos simuliacinės užduotys ir mokymai apie konfliktologiją, kurių pagrindų dalyviai ne tik kalbės apie tarpasmenius konfliktus, bet ir perkels tokiems konfliktams būdingus bruožus iki politinio tarptautinio lygio.

Dalyvių profilis:

* amžius nuo 18 iki 30 metų (imtinai);

* ne mažesnė kaip 2 metų aktyvios veiklos patirtis jaunimo organizacijoje/susivienijime tarptautinio bendradarbiavimo ar ryšių su visuomene srityje;

* nedalyvavę akcijoje „Jaunimas prieš terorą 2010“ (tačiau galimas dalyvavimas ankstesnėse akcijose);

* motyvacija dalyvauti akcijoje ir galimybė dalyvauti viso renginio metu.

Europos jaunimas nori ir gali prisijungti kovojant su prievarta ir teroru. Aktyvi pilietinė pozicija bei socialinė atsakomybė neleidžia likti abejingiems.