Asociacija „Jaunimo iniciatyvinė grupė“
Radote klaidą ir norite padaryti pasaulį geresnį? Pažymėkite ją pele ir paspauskite Ctrl+Enter. Ačiū! ©

Kino festivalis „KinoKolor“

Data: 2011-09-23
Vieta: Kino teatras „Multikino“ (Ozo g. 18)
Laikas: 19:00

Vienu iš renginių, šiemet atidarysiančių akciją „Jaunimas prieš terorą“, taps trumpametražių jaunimo sukurtų megėjiškų filmų kino festivalis „KinoKolor“.

Kino festivalis įvyks rugsėjo 23 d. kinoteatre „Multikino“ (prekybos ir pramogų centras „Ozas“, Ozo g. 18). Pradžia 19:00 val. Tai — jau antras kino festivalis „KinoKolor“, kuris vyksta akcijos „Jaunimas prieš terorą“ rėmuose.

Kino festivalis prasidės sveikinimo kalbomis bei šių metų akcijos programos pristatymu, kuomet bus išvardyti renginiai, kuriuose kviečiamas dalyvauti Lietuvos jaunimas. Po to žiūrovų dėmesiui bus pasiūlyti geriausi jaunųjų kinematografų socialine tematika sukurti filmai. Visi darbai bus įvertinti kompetentingos žiūri komisijos, kuri išrinks 3 geriausius, vertus organizatorių apdovanojimų. Vertinant filmus svarbų vaidmenį atlieka filmo idėja ir jos socialinė dimensija, bei kūrinio kūrybiškumas ir išskirtinumas. Visi filmai bus taip pat vertinami ir pačių žiūrovų, o daugiausiai žiūrovų balsų surinkusio filmo autoriai bus apdovanoti žiūrovų simpatijų prizu.

Įėjimas į renginį laisvas! Tačiau dėl riboto vietų kino salėje skaičiaus būtina išankstinė registracija el. paštu info@terrorunet.lt (laiško pavadinime nurodyti — „KinoKolor“, o laiško turinyje — savo vardą ir pavardę).

 

Informacija norintiems pristatyti savo darbus kino festivalio „KinoKolor“ metu:

Jei nesi abejingas kinui ir turi, ką parodyti pasauliui, ilgai nesvarstydamas siųsk savo darbą, ir gal šis festivalis taps Tavo naujo, ryškaus kelio pradžia. Parodyk pasauliui tai, ką iki šiol matė tik tavo artimieji ir giminės!

Nekantraudami laukiame Tavęs!

Jūsų kūryba turi būti tokia, kad ją būtų galima rodyti didžiajame kino teatro ekrane:

720x... (vertikalus dydis neturi reikšmės)

Formatas: MPG, AVI, WMV, MOV

Jei filme yra dialogų, būtina pateikti jų iššifruotą variantą .doc formatu. Filmai bus titruoti (rusų ir lietuvių kalbomis).

Prisijunk: „KinoKolor“ Facebook'e.

Išsamesnė informacija telefonu +37060210453 (Andrejus) arba el. paštu markov.andrej@gmail.com

Kino festivalio partneris — Lietuvos KVN lyga