Asociacija „Jaunimo iniciatyvinė grupė“
Radote klaidą ir norite padaryti pasaulį geresnį? Pažymėkite ją pele ir paspauskite Ctrl+Enter. Ačiū! ©

Labanakt-6: „Arbata suaugusiems“

Data: 2010-11-27
Vieta: Rusų kultūros centras
Laikas: 20:00

Lapkritis beveik pasibaigė ir prisiartino šeštasis „Labanakt“. Dienos prabėga, o šis renginys, kaip ir anksčiau, įvyksta kartą per mėnesį. Šį kartą pasinersime į prieskonių ir verdančio vandens pasaulį, tradicijas ir eksperimentus. Nebijokite, gyvybei pavojus negresia!

Ar žinote, kad iš prieskonių galima sukurti aromatišką arbatą? Tikrai nenaudosime „Vegetos“, bet susipažinsime su cinamono, raudonųjų pipirų, gvazdikų ir kitų augalų savybėmis. Kadangi tik suaugęs žmogus gali iš tikrųjų suvokti arbatžolių naudą organizmui, vakaro tema – „Arbata suaugusiems“.

Žinoma, „Labanakt“ laikosi savo tradicijų ir programa aprėps filmo peržiūrą. O kokio būtent filmo, nuspręsime visi kartu. Taip pat numatytas miegas, tačiau nuo šiol sapnus vertinantys asmenys turės galimybę džiaugtis jais atskirame kambaryje, todėl ištvermingiausi dalyviai ne kiek nesutrukdys. Primename, kad kiekvienas asmuo pasirūpina savo miegmaišiu/pledu/čiūžiniu ir t.t. Didžiausi entuziastai gali pasiimti šlepetes ir savo puodukus (nebūtina). Nepirštame ir apie asmenišką „indėlį“ į užkandžių meniu.

Programoje numatyta aktyvi išeiga į miestą, todėl prašome apsirengti šilčiau ir jokių aukštakulnių (patirtis rodo, kad taip reikia). Dar yra prašymas tiems, kas turi fotoaparatą, atsinešti jį kartu su visais laidais, būtinais nuotraukų perkėlimui į kompiuterį.

Kadangi arbatos gamybai būtinos skirtingų rūšių arbatžolės ir priedai, įėjimas į „Arbata suaugusiems“ pasižymės nedidele dalyvio auka – 3 litai. Garantuojame, kad niekas neliks be „arbatinės dovanėlės“.

Taigi, pasiimkite su savimi gerą nuotaiką ir susitikime šį šeštadienį 20:00 Rusų kultūros centre. Iki!