Asociacija „Jaunimo iniciatyvinė grupė“
Radote klaidą ir norite padaryti pasaulį geresnį? Pažymėkite ją pele ir paspauskite Ctrl+Enter. Ačiū! ©

Paroda „ARTERROR“

Data: 2011-09-11 — 2011-09-16
Vieta: Rusų kultūros centras
Laikas: 17:00

Tradiciškai akciją atidarys kūrybinė paroda, kurios autoriai šiemet — trys jaunieji menininkai: Aleksandr Nazimov, Natalija Selina ir Vilius Kiškis. Paroda „ARTERROR“ — tai meno ir filosofijos junginys, kuris traukia daugeliu kūrybinių aspektų, bet tuo pačiu metu kiekvienas darbas priverčia susimąstyti.

Parodos atidarymas įvyks rugsėjo 11 d., sekmadienį, 17:00 val, Vilniuje Rusų kultūros centre, o jau rugsėjo 20 d. paroda svečiuosis Visagino kultūros namuose. Vėliau paroda aplankys ir kitus Lietuvos miestus: Panevėžį, Šiaulius, Klaipėdą ir Kauną. o sugrįžusi į Vilnių, paroda bus pristatytą keliose vidurinėse mokyklose, kur bus naudojama kaip edukacinė priemonė.

Ekspozicijų visuose miestuose metu parodos lankytojai turės galimybę prisidėti prie eksponuojamų darbų savo sukurtais kūriniais, kadangi parodos eksponavimo vietose lankytojai visada ras nustatyto formato popieriaus lapų bei piešimo priemones. Taigi sulyg kiekvienu savo vizitu skirtinguose miestuose paroda vis didės ir įvairės, o lapkričio mėnesį bus organizuota uždaromoji paroda Vilniuje Šiuolaikinio meno centre, kur bus pristatyti visi darbai, o geriausieji bus organizatorių apdovanoti vertingomis dovanomis.

Išsamesnė informacija telefonu +37060357409 (Natalija) arba el. paštu selinatalija@gmail.com