Asociacija „Jaunimo iniciatyvinė grupė“
Radote klaidą ir norite padaryti pasaulį geresnį? Pažymėkite ją pele ir paspauskite Ctrl+Enter. Ačiū! ©

Nuo nacionalizmo iki terorizmo

Data: 2010-09-24
Vieta: Konferencijų centras «Vilniaus verslo uostas» (Lvovo, 25)
Laikas: 10:30

Rugsėjo 24-ąją akcijos "Jaunimas prieš terorą 2010" rėmuose bus organizuota konferencija "Nuo nacionalizmo iki terorizmo". Konferencijos metu, kaip sufleruoja pavadinimas, bus apžvelgti tarptautinio terorizmo klausimai, kurių ištakose guli nepakantumas dėl nacionalistinių priežasčių. Diskriminacija ir žmogaus teisių engimas tautybės pagrindu, nepakantumas kitataučių atžvilgiu — dėl ko visa tai kyla ir kokios gali būti pasekmės, jeigu tokie jausmai vystosi bendruomenėje.

Konferencijos pirmosios dalies metu svečiai ir dalyviai pristatys keleta pranešimų, pagrįstų įvairių šalių patirtimi ir subjektyviu asmeniniu situacijos vertinimu. Antroji dalis tuo tarpu bus sudaryta iš darbo skirtingose teminėse grupėse. Konferencijos rezultatu taps rezoliucija, kuri vėliau bus nukreipta į atitinkamas įstaigas ir tarptautines organizacijas.

Konferencijos "Nuo nacionalizmo iki terorizmo" dalyviai — jaunimo visuomeninių organizacijų iš įvairių Europos šalių atstovai, visuomeniniai ir politiniai Lietuvos veikėjai, žiniasklaidos atstovai. Konferencija įvyks konferencijų centre "Vilniaus verslo uostas" (Lvovo g. 25), registracija — nuo 10:30, pradžia — 11:00.

Užsiregistruoti į konferenciją galima adresu info@terrorunet.lt (nurodžius savo vardą, pavardę, kontaktinę informaciją). Dalyvių skaičius ribotas!