Asociacija „Jaunimo iniciatyvinė grupė“
Radote klaidą ir norite padaryti pasaulį geresnį? Pažymėkite ją pele ir paspauskite Ctrl+Enter. Ačiū! ©

III Respublikinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Grožis išgelbės pasaulį“

Data: 2011-11-24 — 2011-11-27
Vieta: Rusų Dramos teatras (Basanavičiaus g.13)

2011 m. lapkričio 24 d

 

16.00

IŠKILMINGAS FESTIVALIO ATIDARYMAS

Vilniaus Universiteto docentės, humanitarinių mokslų

DAGNĖS BERŽAITĖS KALBA APIE F. DOSTOJEVSKĮ

Šokių ansamblis „ANGEL PROJEKT“

(vadovas J.Popov)

 

17.00

Literatūrinė kompozicija „DOSTOJEVSKIS VILNIUJE“

pagal A.G. Dostojevskios atsiminimus

Vilniaus m. rusų teatras „ŽALIASIS ŽIBINTAS“

(Vadovė Zoja Radzivilova)

 

18.30

A.Puškinas „AUKSINĖ ŽUVELĖ“

Vilniaus m.V.Kačalovo gimnazijos teatro studija „ARLEKIN“

(Vadovė Tatjana Timko)

 

2011 m. lapkričio 26 d.

 

12.00 (Мažojoje salėje)

A.Čechovas „CHAMELEONAS“

Vilniaus m. V.Dobužinskio vidurinės mokyklos teatro studija „LUČIK“

(Vadovė Galina Jankovič)

 

12.50 (Мažojoje salėje)

„DIEVIŠKA BASUTĖ“

pagal S.Esenino kūrybą ir А.Dunkan atsiminimus

Vienos aktorės MARTOS NIKANOROVOS teatras

(režisierė Inesa Janulevičienė)

 

14.00

K.Čiukovskis „TARAKONAS“

Vilniaus m. S.Kovalevskajos vidurinės mokyklos

teatro studija „IGRUŠKA“ (režisierė Liudmila Štolde)

 

16.30

„LONDONO LIETUS“

pagal B.Šou pjesę „Pigmalionas“

Klaipėdos m. „Žaliakalnio“ gimnazijos muzikinis jaunimo

teatras „OTRADA” (režisierė Svetlana Vasičkina)

 

19.00

FESTIVALIO SVEČIAI

F.Dostojevskis „RASKOLNIKOVAS“            

pagal „Nusikaltimas ir bausmė“ romaną

SANKT PETERBURGO STAČIATIKIŲ DRAMOS

TEATRAS „STRANNIK“ (Vadovas Vladimir Uvarov)

(Būtina išankstinė registracija telefonu +37067017821 arba +37064758001)

               

                 2011 m. lapkričio 27 d.

 

12.00 (Мažojoje salėje)

Poezijos kompozicija „MEILĖS ŠALIS“

pagal Sidabrinio amžiaus poetų kūrinius Мažojoje salėje

Vilniaus m. P.Skorinos baltarusų vidurinės mokyklos moksleiviai

(rusų kalbos mokytoja Leokadija Miloš)

 

12.35 (Мažojoje salėje)

Spektaklis „TROBELĖ“

pagal rusų liaudies pasakas

Alytaus tautinių mažumų centro nariai

(direktorė Irina Stasiukinienė)

 

13.20

Mistinis pasirodymas

„SUDAUŽYTŲ ŠIRDŽIŲ EŽERAS“

N.Vasilevskio kūrybos motyvais

Šiaulių rusų kultūros centro teatro studija

(vadovė Nadežda Bessarab)

 

14.40

Poezijos kompozicija „MARINA CVETAJEVA“

Alytaus m. rusų sekmadieninės  mokyklos moksleiviai

(vadovė Nadežda Krakovskaja)

 

16.20

„SKRAIDYMO MOKYKLA

pagal J. Šikšnelio pjesę

Klaipėdos m. jaunimo centro teatro studija „AUŠRA“

(režisierė Živilė Dargytė)

 

18.10

„NĖRA PASAULYJE APYSAKOS LIUDNESNĖS“

pagal V.Šekspyro pjesę „Romeo ir Džiuljeta“

Vilniaus m. V.Kačalovo gimnazijos teatro studija

„ARLEKIN“ (Vadovė Tatjana Timko)

 

19.20

FESTIVALIO UŽDARYMAS. APDOVANOJIMAI

Festivalio organizatoriai: Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo teatro susivienijimas „Žaliasis žibintas“

Partneriai: asociacija „Jaunimo iniciatyvinė grupė“, Rusų kultūros centras