Asociacija „Jaunimo iniciatyvinė grupė“
Radote klaidą ir norite padaryti pasaulį geresnį? Pažymėkite ją pele ir paspauskite Ctrl+Enter. Ačiū! ©

Spektaklis „Sapnas apie lietų“

Data: 2011-10-04
Vieta: Rusų Dramos teatras (Basanavičiaus g. 13)
Laikas: 19:00

Šių metų akciją „Jaunimo prieš terorą“ vainikuos spektaklis, atitinkantis akcijos tematiką. Tai vienintelė galimybė pamatyti vaikų muzikinio Jaunojo aktoriaus teatro, vadovaujamą žymaus Rusijos artisto Aleksandro Fiodorovo, pasirodymą. Teatras yra daugkartinis įvairių teatro festivalių laureatas ir yra unikalus tuo kad yra profesionalus vaikų teatras.

Vilniaus žiūrovams bus parodytas spektaklis „Sapnas apie lietų“, kurio kūrimo istorija jau tapo viena iš liūdnų legendų. „Sapnas apie lietų“ buvo sukurtas „Nord Ost‘o“ vaikių trupei. Po tragiškų įvykių šį miuziklą uždarė, o mažuosius aktorius priėmė į Jaunojo aktoriaus teatrą. Atgaivintas spektaklis yra simbolinė duoklė žuvusiems jauniems aktoriams teroristinio išpuolio „Nord Ost“ metu ir nepaliks publikos abejingos nei pagal turinį, nei pagal savo nuoširdumą, kuriuo išsiskiria tik vaikai – aktoriai. „Sapnas apie lietų“ yra tikras šedevras, o apibrėžti jo esmę neįmanoma, kadangi kiekvienas žiūrovas suvokia jį savaip. Viso spektaklio metu nesuskambės nei vienos replikos, nes spektaklį sudaro vien dainos, atvežtos iš teatro folklorinių ekspedicijų. Spektaklis apdovanotas „Grand Prix“ Tarptautiniame vaikų teatrų festivalyje. „Sapnas apie lietų“ skatina prisiminti protėvių suformuotus pamatus, vientisumą su gamtą ir savo jausmais.

Spektaklis įvyks spalio 4 d. (antradienis) 19:00 val. Lietuvos Rusų Dramos teatre (Basanavičiaus g. 13). Įėjimas į spektaklį, kaip ir į kitus akcijos renginius, yra laisvas, tačiau ketinančius atvykti organizatoriai primygtinai prašo užsiregistruoti el. paštu info@terrorunet.lt (laiško pavadinime nurodyti — „Registracija į spektaklį“, o laiško turinyje — savo vardą ir pavardę). Esant didesniam atvykusiųjų į spektaklį skaičiui, nei salėje yra vietų, pirmenybė bus teikiama iš anksto užsiregistravusiems žiūrovams.