Asociacija „Jaunimo iniciatyvinė grupė“
Radote klaidą ir norite padaryti pasaulį geresnį? Pažymėkite ją pele ir paspauskite Ctrl+Enter. Ačiū! ©

Nufilmuok paskutinę seno prietaiso dieną ir laimėk puikių prizų!

Visi jaunieji Lietuvos piliečiai iki 18 m. bendrovė „TELE2” ir „Elektros ir elektroninės įrangos gamintojų ir importuotojų asociacija EEPA“ kviečia dalyvauti kūrybiniame konkurse „Žinau ir tvarkau: filmuok, kaip tvarkaisi!“.

Tereikia kartu su draugais, šeimos nariais, ar individualiai sukurti trumpą filmuką apie paskutinę nebereikalingo elektroninio prietaiso dieną. Tinka ir mobiliuoju telefonu ar mėgėjiška vaizdo kamera nufilmuotas filmukas, svarbu, kad jis būtų įdomus draugams ir linksmas.

Svarbiausia sąlyga – kad filmas turėtų laimingą pabaigą – nufilmuota pasenusi elektronika pasiektų specialų buitinės technikos konteinerį arba savivaldybės stambiųjų atliekų aikštelę. Kur jas rasti, sužinosite www.epa.lt.

 Filmuką iki 2010 m. balandžio 9 d. reikia įkelti į konkurso interneto svetainę www.zinautvarkau.lt, atsiųsti organizatoriams el. paštu konkursas@epa.lt, arba paštu, adresu:

Konkursui „Žinau ir tvarkau“, Asociacijai EEPA, Akademijos g. 2, Vilnius.   

Visus konkurso dalyvių darbus bus galima pažiūrėti, įvertinti ir komentuoti konkurso interneto svetainėje www.zinautvarkau.lt.

Trijų geriausių filmukų autorių laukia puikūs prizai: vaizdo kamera, nešiojamas grotuvas ir mobilusis telefonas. Laimėtojai bus paskelbti konkurso interneto svetainėje ir informuojami asmeniškai iki 2010 m. balandžio 16 d.

Daugiau informacijos apie konkursą bei jo įstatai pateikiami www.zinautvarkau.lt.

Iniciatyvos „Žinau ir tvarkau“ organizatoriai – Bendrovė „TELE2” ir „Elektros ir elektroninės įrangos gamintojų ir importuotojų asociacija EEPA“

Iniciatyvos partneris – „Drąsinkime ateitį“