Asociacija „Jaunimo iniciatyvinė grupė“
Radote klaidą ir norite padaryti pasaulį geresnį? Pažymėkite ją pele ir paspauskite Ctrl+Enter. Ačiū! ©

Naujųjų metų šventė patiems mažiausiems

Gruodžio 17-ąją „Jaunimo iniciatyvinė grupė“, dabar jau galima teigti — tradiciškai, organizavo gerumu spindinčią ir netgi šiek tiek stebuklingą renginį Naujųjų metų šventė patiems mažiausiems“.

Apie 13 val. ofisas virto tikru vaikų darželiu. Ant grindų buvo patiestos paklodės, kad suminkštinti kritimus tų, kurie dar netvirtai stovi ant kojų, o taip pat tam, kad neleisti sušalti jų tėveliams, sėdintiems ir šliaužiojantiems ant grindų. Centre stovėjo eglutė. Ir tą akimirką, kai viskas atrodė puikiai, salėje pasirodė Elfas. Nei tėvai, nei vaikai iš karto nesuprato, koks tai padaras taip meiliai į juos žiūri dideliomis žaliomis akimis, atrodo šiek tiek išblyškęs, bet labai pozityvus. „Šitas! Kaip jis ten?! Gremlinas!“ — reziumavo vienas iš tėčių. „Na, koks gi aš gremlinas?! Jus tik pažiūrėkite, kokios mano aštrios ausys“, — atsakė Elfas. „Aštriaausis gremlinas!“ — niekaip nesiliovė tėtis.

Kol tėveliai ginčijosi dėl to, kuriai kategorijai priklauso Jevgenija Avedenij, salėje pasirodė Nykštukas. Supykęs ant Kalėdų Senelio, Nykštukas ilgai klausinėjo vaikų, kokią progą jie susirinko, į ką gavo daugybę reikšmingų vaikučių atsakymų, kuriuos įgarsino jų tėveliai. Nykštukas pasiguodė dėl savo likimo, apkaltino Kalėdų Senelį vergovės sklaida ir pažadėjo, kad Naujųjų metų nebus, nes eglutė nedega įvairiaspalvėmis švieselėmis ir neužsidegs.

Nuliūdusius mamas ir tėčius (o vaikai vargiai suprato, kas vyksta, dėl ko šventė tapo dar linksmesnė) nuraminti stengėsi pasirodžiusi Snieguolė. Labiausiai jos pasirodymu džiaugėsi tėčiai, kadangi Kalėdų Senelio anūkėlė pasirodė esanti labai užgrūdinta ir į šventę atvyko dėvėdama minimalų kostiumą. Tačiau ir Snieguolei nepavyko įžiebti Kalėdų eglutę, be kurios Naujieji metai negalėjo ateiti.

Kalėdų Seneli! Kalėdų Seneli!“, — rėkė tėveliai. Ir štai staiga, gruodžio vidury, už lango esant +3°С, pasirodė Kalėdų Senelis. „Kalėdų Senelis pagyveno, Eiles it dainą sudainavo“, — o Kalėdų Senelis tądien būtent taip komentavo savo beribias žinias eglučių įžiebimo srityje. Visi stebuklingi personažai ėmėsi svarbių Naujamečių ritualų — šoko ir dainavo kartu su vaikais ir jų tėveliais. Ir įsižiebė eglutė įvairiaspalvėmis ugnelėmis. Visi laimingi ir patenkinti nuėjo valgyti skanėstų ir saldumynų, ir tik keli tėčiai liūdnomis akimis žiūrinėjo po šalis tikėdamiesi rasti kažką tokio, kad užkandą galima būtų naudoti pagal paskirtį.

O pavalgę saldumynų vaikai šliaužiojo po improvizuotus sniegynus ieškodami dovanėlių, kurias jiems paliko Kalėdų Senelis. Radę dovanas vaikai vėl puolė prie saldumynų. Jie šliaužiojo kur norėjo ir kaip norėjo, žiūrėjo į viską dideliomis akimis, dainavo dainas, žaidė, kai kurie netgi su lėktuvu skrido (jeigu lėktuvo kėdės yra, vadinasi ir lėktuvas yra). Supykęs Nykštukas šoko ir plačiai visiems šypsojosi. Snieguolė džiugino tėčius savo kostiumu, o tiksliau — jo nebuvimu ant kai kurių kūno dalių.

Ant grindų tortas, saldainiai, vaisiai, balionai, paklodės ir daug kitų dalykų!

Štai ir pasakos pabaiga, o kas klausėsi — geriau būtų matęs!