Asociacija „Jaunimo iniciatyvinė grupė“
Radote klaidą ir norite padaryti pasaulį geresnį? Pažymėkite ją pele ir paspauskite Ctrl+Enter. Ačiū! ©

Parodos „ARTERROR“ uždarymas

Gruodžio 21-ąją įvyko finalinė parodos „ARTERROR“ ekspozicija, kuri tapo ne tik parodos, bet ir pačios akcijos „Jaunimas prieš terorą 2011“ uždarymu.

Primename, kad iš pradžių parodą „ARTERROR“ sudarė 10 darbų, kurių autoriai: Natalija Selina, Vilius Kiškis ir Aleksandr Nazimov. Po eksponavimo Rusų kultūros centre Vilniuje paroda aplankė didžiuosius Lietuvos miestus (Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Visaginą), kur buvo papildyta moksleivių piešiniais. Iš viso paroda buvo papildyta 32 darbais, 15 kurių buvo atrinkti administracinės komisijos dalyvavimui tolesniame konkurse dėl „geriausiųjų“ vardo. Nugalėtojus išrinko kompetentinga žiuri komisija. Tačiau, apie viską iš eilės.

Tautinių bendrijų namų, kur vyko paroda, durys buvo atviros svečiams nuo 18:30 val. Ateiti į parodą galėjo visi norintys, ir džiugina, kad norinčiųjų atsirado daug, bet ne daugiau nei galėjo sutalpinti salės, kuriose vyko ekspozicija. Prie įėjimo kiekvienam svečiui buvo įteikiamas balsavimo lapelis, kadangi visi atėjusieji turėjo galimybę išrinkti darbą, kurio autoriui bus įteiktas „Žiūrovų simpatijų prizas“.

19:00 val. vedėjai pradėjo oficialią dalį trumpai papasakoję apie parodą, akciją „Jaunimas prieš terorą 2011“ ir jos rėmuose įvykusius renginius. Svečiams neteko nuobodžiauti, kadangi oficialią ceremoniją praskaidrino, papildė ir svečius džiugino Arif Aleksandrovič. Jaunas muzikantas atliko keletą kūrinių gitara, bit-boksą ir nustebino susirinkusius nuostabiu gebėjimu valdyti muzikos instrumentą ir balsą, už ką vedėjų buvo pavadintas paprastai, bet labai tiksliai — „žmogus-orkestras“. Labai tikimės, kad Arif dar ne kartą džiugins mus savo pasirodymais.

Natalija Selina, parodos koordinatorė, detaliai papasakojo darbų sukūrimo istoriją. Organizacijoms ir mokykloms, pas save priėmusioms parodą, o taip pat parodos partneriams buvo įteikti padėkos raštai ir tolimesnio bendradarbiavimo linkėjimai. O paskui žiuri komisijos nariai (dailininkas, režisierius ir meno vadovas Jurij Grigorovič bei audio-vizualinės grupės „Fusedmarc“ video-menininkas Stasys Žak) paskelbė nugalėtojus, kuriais tapo Viktorija Legackaja ir Anastasija Timičeva (1-oji vieta), Viktorija Kolina (2-oji vieta), Viktorija Čalko (3-oji vieta), o žiūrovų simpatijų prizas atiteko Sofijai Movzon.

Po oficialios ceremonijos svečiai buvo pakviesti pasivaišinti specialiai paruoštais saldžiais užkandžiais, o Arif ir vėl nudžiugino visus savo talentu.

Prizai įteikti, saldumynai suvalgyti, paveikslai pažiūrėti ir pakomentuoti, svečiai laimingi — ir tai ne pabaiga! Laukiame tęsinio! Iki susitikimo akcijos „Jaunimas prieš terorą 2012“ renginiuose!

Nuotraukas iš parodos uždarymo vakaro galima pamatyti mūsų organizacijos puslapyje FaceBook'e