Asociacija „Jaunimo iniciatyvinė grupė“
Radote klaidą ir norite padaryti pasaulį geresnį? Pažymėkite ją pele ir paspauskite Ctrl+Enter. Ačiū! ©

Y.E.S. (Youth Encouraged Strategies) for Social Entrepreneurship

← Projektai

2013-08-06 — 2013-08-11
Mūsų vaidmuo: Organizatoriai
Vieta: Vilnius, Lietuva

„Jaunimo socialinį verslumą skatinančios strategijos“ (“Y.E.S. (Youth Encouraged Strategies) for Social Entrepreneurship”) — seminaras apie socialinį verslą ir verslumą, bei šių idėjų pritaikymą nevyriausybinėms jaunimo organizacijoms.

Šiuo projektu buvo siekiama:

- dalintis suvokimu ir praktika apie socialinį verslumą ir socialinį verslą su žmonėmis iš įvairių geografinių vietovių;

- nustatyti, kurios užsienio šalių praktikos gali būti taikomos ir pas mus;

- parengti veiksmų planą bei nustatyti veikėjus, kurie turėtų būti įtraukti į užsibrėžtas veiklas, kad socialinio verslumo idėjos tarp jaunimo organizacijų ir toliau būtų plėtojamos.    

Projektą sudarė 5 dienų seminaras, vykęs Vilniuje ir subūręs daugiau negu 30 atstovų iš 12 skirtingų šalių, kurių organizacijose jau buvo plėtojama socialinio verslo idėja arba kurių organizacijos buvo motyvuotos ją pradėti. Projekte taip pat dalyvaus socialino verslo ir socialinio verslumo ekspertai.

Socialinis verslumas – reiškinys, paplitęs po visą pasaulį, siekiantis pokyčių, kuriantis gerovę, naujas darbo vietas ir siūlantis sprendimus, esamoms problemoms spręsti. Šis projektas yra puiki proga jaunoms bei entuziastingoms asmenybėms prisidėti prie šio judėjimo.

Visą projekto prezentaciją ( anglų kalba) galite rasti čia:  http://www.jig.lt/en/events/yes/Y.E.S._presentation.pdf