Asociacija „Jaunimo iniciatyvinė grupė“
Radote klaidą ir norite padaryti pasaulį geresnį? Pažymėkite ją pele ir paspauskite Ctrl+Enter. Ačiū! ©

„Lietuva — jaunimo lyderių šalis“

← Projektai

2009-04-01 — 2009-12-31
Mūsų vaidmuo: Organizatoriai
Partneriai: Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LIJOT), Europos komisijos atstovybė Lietuvoje, Viva Persona, Open Coffee Club Vilnius, VŠĮ „Debatų centras“, Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegija, Manobalsas.lt, fotografas Marius Jovaiša, VŠĮ „Tarptautinė jaunimo sąjunga“
Remėjai: LR Švietimo ir mokslo ministerija, Jaunimo reikalų departamentas
Vieta: Vilnius, Lietuva

Nacionalinis jaunimo lyderių konkursas — tai tautinio ir pilietinio ugdymo projektas „Lietuva — jaunimo lyderių šalis“, kurio metu jauniems žmonėms suteiktos teorinės žinios bei praktiniai gebėjimai visuomeniniame, politiniame bei verslo sektoriuose, kurių pagalba Konkurso dalyviai galėjo efektyviai įgyvendinti savo idėjas ir formuoti asmeninį požiūrį į skirtingus dalykus. Projekto „Lietuva – jaunimo lyderių šalis“ pagrindinis tikslas yra atskleisti potencialius jaunimo lyderius, aktyvius visuomeniniame ir politiniame šalies gyvenime, ir paruošti juos savarankiškai veiklai, ugdant jų asmeninius gabumus bei profesines kompetencijas.

Projektas vyko konkurso būdu ir apėmė kelis etapus, kiekvienas iš kurių prisidėjo prie uždavinių įgyvendinimo ir užsibrėžto tikslo siekimo. Projektu skatinamas jaunimo susidomėjimas ir motyvacija aktyviai dalyvauti Lietuvos visuomeniniame ir politiniame gyvenime bei ugdomas jaunų žmonių patriotiškumo jausmus. Taip pat buvo siekiama atskleisti ir įtraukti į pilietinę veiklą jaunus Lietuvos žmones, gebančius prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir įtakoti socialinį ir politinį šalies gyvenimą, bei kelti jaunimo lyderių kompetencijas saviraiškos ir tobulėjimo, aktyvaus pilietiškumo, socialinio įsitraukimo ir užimtumo srityse, skatinti jaunimo veiklos kokybę.

Daugiau informacijos – projekto tinklapyje www.jaunimolyderiai.lt

O taip pat sistemoje Facebook

Nuotraukas iš projekto galima pažiūrėti čia